36. schůze, 148. hlasování, 18. května 2001, 10:57:00
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 9 | N Ne: 130 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- A Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 260 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 290 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 13 | 1 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 14 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 11 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 14 | 4 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 11 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 1 | 26 | 5 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 29 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 9 | 130 | 25 | 36 | 0 |