36. schůze, 152. hlasování, 18. května 2001, 11:02:00
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 75 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- Z Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 1 | 1 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 1 | 5 | 11 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 3 | 4 | 11 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 5 | 5 | 15 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 1 | 3 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 16 | 24 | 85 | 0 |