36. schůze, 156. hlasování, 18. května 2001, 11:06:00
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 124 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 260 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 290 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 0 | 4 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 0 | 5 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 29 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 124 | 4 | 24 | 48 | 0 |