37. schůze, 89. hlasování, 28. června 2001, 15:55:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 90 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 58 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 10)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 3 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 1 | 8 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 1 | 7 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 1 | 11 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 3 | 10 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 12 | 58 | 40 | 0 |