38. schůze, 181. hlasování, 21. září 2001, 11:41:00
Vládní zákon o církvích a náboženských společnos
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 62 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- Z Martin Starec
- A Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 9 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 4 | 7 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 5 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 9 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 13 | 4 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 13 | 6 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 63 | 30 | 45 | 0 |