39. schůze, 45. hlasování, 16. října 2001, 18:32:00
Vládní návrh zákona o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 58 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 3 | 6 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 4 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 5 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 4 | 6 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 10 | 5 | 14 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 9 | 3 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 42 | 29 | 71 | 0 |