39. schůze, 101. hlasování, 19. října 2001, 09:19:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 10 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 62 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 8 | 8 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 8 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 6 | 10 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 0 | 9 | 8 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 0 | 9 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 16 | 9 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 14 | 15 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 10 | 76 | 62 | 52 | 0 |