39. schůze, 546. hlasování, 31. října 2001, 17:21:00
Novela zák. o řízení motorových vozidel
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 6 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- Z Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 270 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 1N Ne: 230 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 9 | 8 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 6 | 3 | 13 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 6 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 12 | 5 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 8 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 2 | 27 | 2 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 1 | 23 | 4 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 103 | 29 | 62 | 0 |