39. schůze, 564. hlasování, 31. října 2001, 17:38:00
Novela zák. o řízení motorových vozidel
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 85 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 9)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 4 | 9 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 10 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 12 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 60 | 30 | 25 | 0 |