39. schůze, 599. hlasování, 1. listopadu 2001, 11:44:00
Novela zák. o řízení motorových vozidel
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 103 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N František Španbauer
- Z Martin Starec
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 9 | 5 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 9 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 36 | 29 | 32 | 0 |