39. schůze, 619. hlasování, 1. listopadu 2001, 16:33:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 67 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- Z Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 9)
- 0 Marek Benda
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 0 | 10 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 3 | 6 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 3 | 16 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 3 | 22 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 12 | 80 | 41 | 0 |