43. schůze, 41. hlasování, 28. listopadu 2001, 10:29:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 82 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A František Španbauer
- N Martin Starec
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 6 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 9 | 5 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 9 | 6 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 47 | 33 | 38 | 0 |