43. schůze, 109. hlasování, 30. listopadu 2001, 11:33:00
Vl. zák. o vývozu kulturních statků z celního úz
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 73 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 140 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 5 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 3 | 8 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 2 | 8 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 11 | 9 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 14 | 9 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 46 | 50 | 31 | 0 |