43. schůze, 337. hlasování, 13. prosince 2001, 13:44:00
Vl. návrh zák. o volbách do Parlamentu ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 107 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 1 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 5 | 3 | 12 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 3 | 3 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 19 | 22 | 52 | 0 |