46. schůze, 253. hlasování, 6. února 2002, 18:04:00
Návrh novely vodního zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 81 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 68 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 10)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 9)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N František Španbauer
- 0 Martin Starec
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 6)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 90 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 2 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 7 | 9 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 7 | 6 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 9 | 14 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 8 | 12 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 44 | 68 | 7 | 0 |