49. schůze, 59. hlasování, 24. dubna 2002, 18:42:00
Návrh zákona o zadávaní veřejných zakázek
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 36 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 79 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 12)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 160 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 160 Nepřihlášen: 14)
- 0 Marek Benda
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 6 | 13 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 7 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 6 | 12 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 13 | 8 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 16 | 14 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 16 | 14 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 76 | 79 | 9 | 0 |