49. schůze, 205. hlasování, 2. května 2002, 16:28:00
Návrh novely zákona o rodině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 65 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 5)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 180 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 5 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 9 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 8 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 9 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 15 | 9 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 18 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 78 | 39 | 18 | 0 |