7. schůze, 250. hlasování, 13. prosince 2006, 11:51:00
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 36 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- N Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- Z Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 0 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 1 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 3 | 13 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 8 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 6 | 4 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 2 | 6 | 1 | 14 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 55 | 15 | 94 | 0 |