7. schůze, 251. hlasování, 13. prosince 2006, 11:52:00
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 122 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- N Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 3 | 3 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 8 | 3 | 1 | 11 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 19 | 14 | 45 | 0 |