7. schůze, 252. hlasování, 13. prosince 2006, 11:52:00
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 25 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- N František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- N Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- N Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- N Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 3 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 12 | 1 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 13 | 3 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 3 | 14 | 1 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 103 | 13 | 59 | 0 |