15. schůze, 134. hlasování, 13. června 2007, 17:25:00
Výroční zpráva o činnosti České televize v roce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 58 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- N Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- N Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 13)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- Z Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 11 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 5 | 9 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 6 | 13 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 48 | 82 | 12 | 0 |