23. schůze, 120. hlasování, 30. listopadu 2007, 11:38:00
Smlouva mezi ČR a Portugal.rep. o ochraně utaj.i
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Carbol
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8)
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 9 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 18 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 62 | 30 | 0 |