23. schůze, 266. hlasování, 7. prosince 2007, 09:42:00
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 90 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- N Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 3 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 12 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 26 | 31 | 53 | 0 |