28. schůze, 64. hlasování, 14. března 2008, 10:35:00
Vl.n.z.o rovném zacházení a ochr.před diskrimin
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 116 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 16 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 2 | 49 | 33 | 0 |