30. schůze, 154. hlasování, 6. května 2008, 16:58:00
Římský statut Mezinárodního trestního soudu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 70 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Jiří Carbol
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 8 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 3 | 3 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 7 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 16 | 53 | 61 | 0 |