30. schůze, 155. hlasování, 6. května 2008, 16:59:00
Římský statut Mezinárodního trestního soudu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 78 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- A David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 7)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 3 | 3 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 6 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 48 | 52 | 22 | 0 |