39. schůze, 200. hlasování, 31. října 2008, 11:20:00
Novela z. o zápisech vlastnických práv k nemovitostem
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 61 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 44 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- N David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- A Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- N Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 11 | 11 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 67 | 44 | 28 | 0 |