44. schůze, 5. hlasování, 2. prosince 2008, 14:34:00
Doh. mezi ČR a Italskou republikou o ochraně investic
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 196 | Je třeba: 99
A Ano: 57 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 4 | Z Zdržel se: 81 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 9)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Brzobohatá
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- Z David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 16)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- N Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 0 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 5 | 2 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 13 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 2 | 0 | 16 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 58 | 4 | 81 | 0 |