44. schůze, 46. hlasování, 10. prosince 2008, 18:09:00
Novela z. o daních z příjmů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 49 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Brzobohatá
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- 0 Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 6)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 12 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 12 | 3 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 9 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 96 | 32 | 23 | 0 |