44. schůze, 68. hlasování, 10. prosince 2008, 18:36:00
Novela z. o dani z nemovitostí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 117 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 5)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- Z Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 12 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 117 | 9 | 31 | 43 | 0 |