52. schůze, 257. hlasování, 1. dubna 2009, 10:32:00
Novela energetického zákona - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 22 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- N Zuzana Domesová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michael Hrbata
- N Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z David Šeich
- N Milan Šimonovský
- Z František Sivera
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- N Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- A Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 210 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 9 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 2 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 10 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 21 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 11 | 6 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 22 | 106 | 25 | 47 | 0 |