56. schůze, 80. hlasování, 29. dubna 2009, 11:45:00
N.z. o zřízení Královské univerzity Stř. Čechy v Kutné Hoře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 109 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 14 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 11 | 53 | 27 | 0 |