56. schůze, 81. hlasování, 29. dubna 2009, 11:46:00
N.z. o zřízení Královské univerzity Stř. Čechy v Kutné Hoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 58 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- Z Zuzana Domesová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michael Hrbata
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- A Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Zdeněk Škromach
- A Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 8 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 6 | 6 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 7 | 7 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 57 | 53 | 32 | 0 |