56. schůze, 231. hlasování, 13. května 2009, 11:15:00
Novela z. o podnikání na kapitálovém trhu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 85 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 David Šeich
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Carbol
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- 0 Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- Z Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 3 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 3 | 4 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 3 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 24 | 22 | 69 | 0 |