59. schůze, 435. hlasování, 19. června 2009, 09:35:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 37 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 84 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- N Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A David Šeich
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Carbol
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Pavel Němec
- 0 Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- Z Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 9)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 11 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 1 | 10 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 1 | 13 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 0 | 9 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 10 | 84 | 69 | 0 |