60. schůze, 146. hlasování, 11. září 2009, 13:05:00
Novela z. Ústava České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 37 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- N David Šeich
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- N Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 6 | 5 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 11 | 6 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 1 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 93 | 21 | 49 | 0 |