60. schůze, 147. hlasování, 11. září 2009, 13:06:00
Novela z. Ústava České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 15 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 7 | Z Zdržel se: 108 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- N Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z David Šeich
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- N Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- 0 Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- N David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- Z Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 1 | 14 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 8 | 1 | 13 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 5 | 1 | 16 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 9 | 1 | 12 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 70 | 7 | 108 | 0 |