66. schůze, 38. hlasování, 1. prosince 2009, 17:35:00
Novela z. o nemocenském pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 51 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A David Šeich
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- 0 Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- N Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- N Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 13 | 5 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 9 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 10 | 3 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 82 | 42 | 25 | 0 |