75. schůze, 159. hlasování, 16. března 2010, 15:39:00
Návrh z. o přech. věcí z majetku ČR do vlast. Pardub. kraje
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 88 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A David Šeich
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Milada Halíková
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- N Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 3 | 6 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 5 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 11 | 52 | 49 | 0 |