75. schůze, 172. hlasování, 17. března 2010, 09:23:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 104 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A David Šeich
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- N Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Milada Halíková
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- N Pavel Smetana
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- 0 Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Zdeněk Škromach
- 0 Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 12 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 30 | 31 | 35 | 0 |