30. schůze, 19. hlasování, 4. listopadu 2011, 11:30:00
Novela z. o veřejných zakázkách
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 20, stenoprotokol č. 13). Hlasování bylo opakováno (č. 21).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 106 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Otto Chaloupka
- Z Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- N David Šeich
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- 0 Petr Jalowiczor
- 0 Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Jitka Chalánková
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Čechlovský
- N Václav Cempírek
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Tomáš Chalupa
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Marta Semelová
- 0 Boris Šťastný
- A Miroslav Svoboda
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bendl
- A Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- 0 František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 8 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Středočeský | 24 | 13 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 64 | 15 | 15 | 0 |