32. schůze, 205. hlasování, 15. prosince 2011, 12:00:00
Zpr.o situaci v oblasti migrace na území ČR v roce 2010
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 7 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 76 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 117 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 10)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Otto Chaloupka
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 David Šeich
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 15)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- 0 Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Čechlovský
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 11)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- Z Radek John
- 0 Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Marta Semelová
- 0 Boris Šťastný
- 0 Miroslav Svoboda
- Z David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 19)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 12 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 7 | 15 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 14 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 24 | 0 | 0 | 5 | 19 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 0 | 76 | 117 | 0 |