32. schůze, 209. hlasování, 15. prosince 2011, 12:26:00
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 41 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 105 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 8)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Otto Chaloupka
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 David Šeich
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- 0 Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Čechlovský
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- N František Laudát
- 0 Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Marta Semelová
- 0 Boris Šťastný
- 0 Miroslav Svoboda
- A David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 14 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 11 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 2 | 17 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Středočeský | 24 | 7 | 0 | 14 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 6 | 105 | 48 | 0 |