38. schůze, 89. hlasování, 9. května 2012, 14:56:00
Novela z. o odpovědnosti za škodu způs.při výkonu veřej.moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 71 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Otto Chaloupka
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- A David Šeich
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Ladislav Šincl
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Jitka Chalánková
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Čechlovský
- 0 Václav Cempírek
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Tomáš Chalupa
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- A Boris Šťastný
- A Miroslav Svoboda
- A David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 5 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 4 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 9 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 24 | 10 | 5 | 4 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 47 | 33 | 49 | 0 |