46. schůze, 142. hlasování, 25. září 2012, 18:41:00
Vl.n.z. o změně zák. v oblasti pojišťov. a penzij. připojiš. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 59 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 71 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 9)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Otto Chaloupka
- A Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- A David Šeich
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 10)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- N Jitka Chalánková
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Čechlovský
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 6)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Tomáš Chalupa
- 0 Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- 0 Boris Šťastný
- A Miroslav Svoboda
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milada Emmerová
- N Michal Janek
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- N Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 14 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 24 | 5 | 7 | 10 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 60 | 71 | 10 | 0 |