46. schůze, 172. hlasování, 26. září 2012, 10:18:00
Vl.n.z. o podmínkách obch. s povol. na emise skleník.plynů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 8 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Otto Chaloupka
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- A Jan Husák
- Z Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- N David Šeich
- N František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Čechlovský
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Tomáš Chalupa
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- N Petr Hulinský
- N Radek John
- Z Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Marta Semelová
- Z Boris Šťastný
- Z Miroslav Svoboda
- N David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 5 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 13 | 3 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 24 | 1 | 9 | 8 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 96 | 41 | 55 | 0 |