49. schůze, 119. hlasování, 11. prosince 2012, 14:42:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 71 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Otto Chaloupka
- Z Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 David Šeich
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- 0 Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Jitka Chalánková
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Čechlovský
- N Václav Cempírek
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Tomáš Chalupa
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- A Boris Šťastný
- A Miroslav Svoboda
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Michal Janek
- Z Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 5 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 14 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 24 | 8 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 73 | 27 | 29 | 0 |