53. schůze, 113. hlasování, 15. května 2013, 09:31:00
Novela z. o elektronických komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 8 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Otto Chaloupka
- N Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A David Šeich
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Jitka Chalánková
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jan Čechlovský
- N Václav Cempírek
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- 0 Radek John
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- N Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- A Boris Šťastný
- N Miroslav Svoboda
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 8 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 10 | 3 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 6 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 8 | 10 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 24 | 0 | 13 | 6 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 4 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 92 | 48 | 52 | 0 |