4. schůze, 133. hlasování, 19. prosince 2013, 11:43:00
Dotační programy zemědělství pro rok 2014
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 133 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
- A Jiří Zimola
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Bohuslav Chalupa
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Stanislav Polčák
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 12)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 6 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 16 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 133 | 9 | 31 | 27 | 0 |