8. schůze, 169. hlasování, 14. května 2014, 20:37:00
Novela z. o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 46 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N René Číp
- 0 Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- Z Pavel Havíř
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 6 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 3 | 13 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 8 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 41 | 67 | 46 | 0 |